Mūsų jau
Prisijunk ir tu 

Ambasadorius tituliniame

 

Apie projektą

 

Mūsų visuomenė jau seniai pripratusi prie žinių, nešančių nerimą, verčiančių kasdien baimintis dėl visur mūsų ir artimųjų tykančių pavojų. Žinios apie terorizmą, nelaimes bei šiurpius nusikaltimus traukia didžiausią dėmesį, dažnai užgoždamos gerus nutikimus ir naujienas.

Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių pradeda matyti pasaulį tamsiomis spalvomis, tampa depresyvūs, apatiški, net ir susidūrę su pozityvia informacija reaguoja į ją ciniškai ir abejingai.

Jei nors vieną dieną skirtume geroms naujienoms, galbūt pavyktų prasklaidyti abejingumo miglą ir nusikratyti savižudžių visuomenės etiketės?

„Gerų žinių dienos“ iniciatyva kviečia paskutinį pavasario penktadienį skelbti GERŲ ŽINIŲ DIENA. Gegužės 30-ąją dieną skirkime geroms naujienoms, darbams, pastangoms kurti nuoširdžiai teigiamą nuotaiką.

Prie iniciatyvos prisidedanti žiniasklaida pasižada pateikti kuo platesnę informaciją apie gerus dalykus, nutikusius Lietuvos ir viso pasaulio gyventojams. Žmonės skatinami daryti gerus darbus, skleisti geras naujienas ir nuotaiką artimiesiems ar net visiškai nepažįstamiems žmonėms.

Prie projekto kviečiame prisidėti geros valios optimistus – asmenis, įmones, organizacijas. „Gerų žinių diena“ nieko nereikalauja iš jos dalyvių, išskyrus įsipareigojimą paskirti vieną dieną gerų žinių sklaidai – apie mažus ir didelius gerus dalykus Lietuvoje ir pasaulyje.

 

     Projektą inicijuoja:

Sniečkaus fondas Ad verum logo

 

 

 

Draugai

 

LR LZS
 SAM GFK
 

 

 

Ambasadoriai

 

Mus palaiko

Laisvoji banga

                  

 

 

Kontaktai

Prašome palaikyti! 

 

Į visus Jums rūpimus klausimus atsakys: 

Projekto koordinatorė - Monika Pivoraitė

Mob. tel.: +37064134407

El. p.: monika@adverum.lt